Klienci M2A

Sokalszczuk Pryca Kancelarie Adwokackie

Opis zlecenia

Adwokaci z Kancelarii Adwokackiej Sokalszczuk Pryca zwrócili się do nas z prośbą o stworzenie witryny, która zachowywałaby klasyczny charakter, ze spokojnym, przejrzystym designem. Bardzo ciekawa była niezwykle nowatorska tematyka spraw, którą zajmują się prawnicy – obsługa prawna tokenów inwestycyjnych, emisja tokenów użytkowych i NFT. Napisanie tekstów na takie tematy nie było proste, ale udało się.

Klient o sobie

Połączyliśmy siły prawników z trzech kancelarii adwokackich, aby stworzyć miejsce do kompleksowej obsługi prawnej dynamicznie rozwijających się firm działających na rynkach IT, nowych technologii, biotechnologicznych, handlowych, zajmujących się kryptowalutami, a także chcących wykorzystać technologię blockchain do pozyskania kapitału poprzez emisję tokenów inwestycyjnych, NFT i użytkowych. Posiadając również duże doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z prawem administracyjnym, ułatwiamy firmom przejście przez zawiłości kontaktów z urzędami administracji lokalnej, publicznej i rządowej.

Praktyka adwokacka

Adwokaci z Kancelarii Sokalszczuk posiadają doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorstw nowych technologii. Oferujemy usługi prawne dla firm IT, biotechnologicznych i farmaceutycznych. Dostarczamy analiz prawnych związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną oraz nowych rozwiązań technologicznych, ich dostawą oraz aktualizacjami. Reprezentujemy interesy klientów w sprawach dotyczących ochrony własności intelektualnej.