Klienci M2A

Sklep Internetowy Boski Grzech

Budowa Sklepu Internetowego Boski Grzech

Krótko o zleceniu

Właściciele firmy zwrócili się do nas z zadaniem zbudowania sklepu internetowego zapewniającego wszystkie podstawowe funkcje niezbędne do prowadzenia zgodnie z prawem takiej działalności. Oprócz więc typowych prac, jakimi było zaprojektowanie wyglądu i funkcjonalności, zajęliśmy się również zadaniem stworzenia wymaganych dokumentów prawnych i regulaminów. Całość prac zamknęła się w ciągu tygodnia. Jak zwykle zlecenie zakończyliśmy szkoleniem, tak aby klient mógł samodzielnie administrować sklepem.

Sklep Boski Grzech o sobie

Łódź, miasto które od wieków jest sercem polskiego przemysłu tekstylnego, stała się domem firmy Boski Grzech. Tu rodziły się niepowtarzalne wzory, tu ożywały materiały, a każdy produkt był owocem staranności i pasji, jaką wkładali w niego twórcy. W Łodzi powstał Boski Grzech – producent najwyższej jakości odzieży dla mężczyzn ceniących styl i elegancję.

Misja Boskiego Grzechu

Nasz nadrzędny cel to dostarczanie najwyższej jakości w każdym aspekcie
Boski Grzech to która postawiła sobie za cel dostarczanie mężczyznom najwyższej jakości odzieży casualowej, która łączy w sobie komfort, elegancję i wyrafinowany styl. Naszym celem jest wyrażanie osobowości klientów poprzez wyjątkowe ubrania, które podkreślają ich indywidualność. Chcemy, aby nasi klienci czuli się pewnie i stylowo w każdej sytuacji, niezależnie od okazji.

Jak się zaczęło

Zaczęło się od tego, że zapragnęliśmy kupić wysokiej klasy ubranie łączące najwyższą jakość z dyskretną elegancją. Chodziliśmy, szukaliśmy i zawsze mieliśmy jakieś uwagi. W końcu podjęliśmy decyzję – zróbmy to sami lepiej.

Serce przemysłu tekstylnego od 200 lat

Gdzie jak nie w Łodzi można znaleźć inspirację do stworzenie wyjątkowej marki męskiej odzieży Boski Grzech? Tu zaczynali Ludwik Geyer, Karol Scheibler czy Izrael Poznański.

Dzięki rozwijanym od pokoleń tradycji, w naszym mieści mamy najlepszych fachowców od tekstyliów, mistrzów krawieckich i uznanych na świecie projektantów mody. Dzięki nim odzież marki Boski Grzech jest nie tylko najwyższej jakości, ale zachwyca pięknem i wyjątkowym stylem.

W sercu starej, fabrycznej Łodzi, miasta znanej z bogatych tradycji w dziedzinie projektowania i produkcji odzieży, narodził się Boski Grzech. To tutaj, w ciemnych, starych zakamarkach fabryk igła spotykała się z nicią, a materiał stawał się dziełem sztuki. Marzyliśmy o stworzeniu męskiej odzieży, która nie tylko zachwyci jakością, ale także będzie emanować stylem i elegancją.

Projektując naszą pierwszą kolekcję wyobrażaliśmy sobie odzież, która wydobędzie z mężczyzn ich prawdziwą męskość. Wiedzieliśmy, że każdy detal ma znaczenie, że jakość jest kluczem do trwałości, a styl to wyraz osobowości. Postanowiliśmy, że nasza odzież nie będzie zwykła, lecz będzie wyrażała osobowości jej właścicieli i będzie podkreślała ich indywidualność. Chcemy, aby nasi klienci czuli się pewnie i stylowo w każdej sytuacji, niezależnie od okazji.