Klienci M2A

Poradnia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna Empatia

Realizacja

Tak jak zwykle ma to miejsce rozpoczynając realizację zlecenia, poprosiłem klientkę o wskazanie kilku witryn poradni o podobnym profilu działających w Polsce i na świecie, które mieszczą się w guście klientki – psychoterapeutki Magdalena Borodzicz-Zasadzińska. Po kilku dniach Pani Magda do mnie zadzwoniła ze smutkiem oznajmiając, że zadaną pracę domową odrobiła, ale żadna witryna jej się nie podoba. Trochę przeraziła mnie wizja budowy witryny dla klientki, której nic się nie podoba, ale cóż – tacy klienci dają w efekcie największą satysfakcję. Zabraliśmy się do opracowania wstępnej propozycji layoutu i logo. Jakież to było zaskoczenie, gdy nasza praca się spodobała! Szkoda tylko, żeby musieliśmy się gnieść w ciasnym budżecie. Mimo to udało się – witryna wygląda bardzo dobrze, a klientka jest zadowolona i chętna do pisania własnych tekstów.

Poradnia Empatia o sobie

Poradnia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna EMPATIA to placówka medyczna ukierunkowana na kompleksowe wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka.

Nasz zespół to profesjonaliści: lekarze psychiatrzy, psychologowie-diagności , psychoterapeuci, logopeda, posiadający szerokie kompetencje poparte wiedzą oraz doświadczeniem zdobywanym w wiodących ośrodkach medycznych.

Oferujemy pomoc zarówno dziecku, młodzieży jak i ich rodzinom proponując psychoterapię systemową oraz liczne formy psychoedukacji. Zapewniamy profesjonalizm i dyskrecję. Cenimy sobie kontakt z drugim człowiekiem, którego niezależnie od jego sytuacji  życiowej, wyznawanych wartości, pozycji społecznej, szanujemy, akceptujemy i nie oceniamy. Interesuje nas nawiązanie bliskiej, serdecznej relacji z drugim człowiekiem, opartej na otwartości i gotowości do wspólnego odkrywania i zmiany tego co utrudnia życie, co nie pozwala się rozwijać i być szczęśliwym.