Klienci M2A

Notariusz Sylwia Martynowska

Witryna internetowa Notariusz Sylwia Martynowska

Opis zlecenia

Pani notariusz Sylwia Martynowska już w chwili przystępowania do realizacji zlecenia stworzenia witryny internetowej miała precyzyjnie wyrobione zdanie na temat jej estetyki. Miało być lekko, raczej oszczędnie, z użyciem stonowanych kolorów, co konweniowało z projektem wnętrza kancelarii. Klientka wskazała czynności, na których jej zależało i określiła zakres tematów, które miały być poruszone na poświęconych im stronach. Chyba się udało, bo strona poświęcona darowiźnie nieruchomości wyświetlana jest na samym szczycie listy wyników wyszukiwań Google. Sprawdziła się zasada, że trzeba po prostu napisać tekst, który zawiera informacje przydatne dla klientów, aby Google się zorientował, że treści są wartościowe i warto je promować. Podobnie było ze zleconą później stroną poświęconą prowadzeniu rejestru akcjonariusz prostej spółki akcyjnej.

Pani Notariusz Sylwia Martynowska to przykład klientki, która systematycznie zleca uzupełnianie i aktualizację treści na swojej witrynie. Efekty tego są świetne, więc wygląda na to, że warto tak postępować.

Klientka o sobie

Notariusz Sylwia Martynowska sporządza w Łodzi akty notarialne dotyczące nieruchomości, dziedziczenia, darowizn, spółek, małżeńskich umów majątkowych, egzekucji.

Wielu klientów to przedsiębiorcy, dla których sporządzamy akty notarialne umowy spółek, dokonujemy przekształceń firm, sporządzamy protokoły zgromadzeń wspólników.

Zapraszamy akcjonariuszy prostych spółek akcyjnych, dla których oprócz pełnej obsługi notarialnej spraw spółki prowadzimy rejestr akcjonariuszy.

Kancelaria specjalizuje się w czynnościach notarialnych dotyczących obrotu nieruchomościami – kupna mieszkań, darowizn mieszkań, sprzedaży działek, darowizny mieszkań, darowizny działek.