Klienci M2A

Notariusz Sojka

Opis zlecenia

To typowa witryna notariusza o stricte informacyjnym charakterze. Motyw panoramy warszawy w tle podkreśla lokalny obszar działania kancelarii. Klient zdecydował się na sprawdzoną kombinację granatu ze złotym i kolorowymi ilustracjami. To jedna z nielicznych kancelarii, która samodzielnie aktualizuje i uzupełnia teksty.

Klient o sobie

Notariusz w Warszawie

Od ponad dwudziestu lat rzetelnie, z zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół Kancelaria Notarialna prowadzona przez Tadeusza Sojkę udziela fachowej pomocy okolicznym mieszkańcom oraz prowadzonym przez nich firmom. Specjalizujemy się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości, w tym sprzedaż mieszkań, działek budowlanych i działek rolnych. Kompleksowo obsługujemy firmy – sporządzamy umowy spółek i fundacji, a także prowadzimy bieżącą obsługę notarialną przedsiębiorstw.

Notarialna obsługa transakcji na rynku nieruchomości

Zarówno zakup jak i sprzedaż nieruchomości to dla większości osób transakcje o wielkim znaczeniu. Warto dopilnować, by wszelkie formalności były dopięte na ostatni guzik. Doświadczony notariusz, prawnik, specjalista od prawnej obsługi obrotu nieruchomościami zadba o zgodność z prawem sporządzonej umowy, doradzi odnośnie metod zabezpieczenia płatności, złoży wniosek o wpis do księgi wieczystej, a także naliczy wymagane podatki i opłaty.

Sporządzamy akty notarialne umów sprzedaży mieszkań, sprzedaży działek rolnych oraz umowy darowizny mieszkań i innych między członkami najbliższej rodziny i osobami niespokrewnionymi.

Obsługa firm i przedsiębiorców

Świadczymy kompleksową obsługę notarialną firm i przedsiębiorców – ich właścicieli. Zakładamy spółki i fundacje – sporządzamy umowy i statuty spółek, statuty fundacji i wszelkie inne niezbędne dokumenty. Bierzemy udział w najważniejszych wydarzeniach dziejących się u naszych klientów – przygotowujemy protokoły ze zgromadzeń wspólników i akcjonariuszy. W razie potrzeby zmieniamy umowy spółek i fundacji, a także przekształcamy firmy.

Znamy się na prawie, rozumiemy język biznesu i dobrze wiemy, jak się nim posługiwać.