Klienci M2A

Notariusz Amanda Kaźmierczak

Opis zlecenia

Pani Notariusz Amanda Kaźmierczak zleciła wykonanie witryny internetowej, która designem nawiązywałaby do starannie zaprojektowanego wyglądu kancelarii. Klientka miała wyrobioną opinię na temat kolorystyki oraz najważniejszych elementów witryny. Strony miały być lekkie i nowoczesne.

Kancelaria Notarialna Amandy Kaźmierczak w Kaliszu o sobie

Świadczymy pełny zakres przewidzianych prawem usług notarialnych na rzecz mieszkańców Kalisza i okolic. Prowadzimy notarialną obsługę transakcji na rynku nieruchomości – sprzedaż, najem, przepisanie mieszkań, domów i działek. Zajmujemy się sprawami związanych z dziedziczeniem i rodzinnymi. Sporządzamy małżeńskie umowy majątkowe, dzielimy majątek po rozwodzie, spisujemy testamenty, akty poświadczenia dziedziczenia i działy spadków. Fachowo obsługujemy firmy i przedsiębiorców, dla których sporządzamy i zmieniamy umowy spółek oraz fundacji, zbycia udziałów oraz protokołujemy zgromadzenia wspólników i akcjonariuszy.

Choć zasady funkcjonowania zawodu notariusz są szczegółowo określone prawnie, ale każdy z nas trochę inaczej widzi rolę urzędu, który pełni. Dla mnie ważne jest indywidualne podejście do każdej sprawy. Chcę i muszę mieć dla każdego klienta czas, by starannie przeanalizować jego sprawę, a następnie zaproponować optymalne rozwiązanie, w pełni realizujące jego cele.

Wykonując swoją pracę dbam o:

  • absolutną bezstronność dotyczącą zarówno dokonywanych czynności, jak i osób będących stronami czynności prawnej,
  • pełen profesjonalizm za którym stoi dogłębna wiedza prawna i właściwe podejście do klienta,
  • sprawna realizacja czynności i szacunek do czasu klienta poprzez wdrożenie procedur obsługi klientów,
  • legalizm w działaniu zapewniony dbałością realizację czynności notarialnych zgodne z obowiązującym prawem,
  • poufność poprzez zachowanie całkowitej dyskrecji w trakcie dokonywania czynności notarialnych.


To dla mnie ważne, abyście się czuli w mojej kancelarii dobrze i swobodnie. Oddaję do Waszej dyspozycji pomieszczenia wyposażone we wszystkie udogodnienia zapewniające komfort i dyskrecję podczas dokonywania czynności notarialnych.