Klienci M2A

MSN LEGAL Mazepus Szychowski Niedziałek

Opis zlecenia

Firma adwokatów MSN LEGAL zleciła nam stworzenie witryny ściśle według swojego pomysłu. Opis był tak szczegółowy, że nawet przemyślana była animacja na stronie głównej, którą wykonaliśmy jako Lottie, dzięki czemu nie obniżała szybkości ładowania strony. Większość tekstów była przygotowana. Trzeba ja było tylko nieznacznie pozmieniać i zoptymalizować pod kątem SEO. Podczas realizacji zlecenia często mieliśmy własne, odmienne zdanie co do szczegółów wykonania niektórych elementów. Kością niezgody było na przykład pełnoekranowe menu.

Ogólnie pracę nad zleceniem oceniamy bardzo wysoko. Miło jest pracować z mądrymi ludźmi, którzy wiedzą czego chcą.

MSN LEGAL o sobie

Kim jesteśmy?

MSN Legal jest nowoczesną kancelarią prawną skupiającą cenionych specjalistów z większości dziedzin prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Zespół M/S/N Legal cechuje profesjonalizm, wysoka kultura osobista i sumienność.

Eksperci w swoich dziedzinach

Koncentrujemy się na wybranych specjalizacjach, w których świadczymy obsługę prawną i zastępstwo procesowe na najwyższym możliwym poziomie. Wieloletnie doświadczenie połączone z ekspercką wiedzą pozwalają nam osiągać oczekiwane przez klientów efekty.

Obszary usług prawnych i doradztwa biznesowego

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej biznesu. Pracujemy dla klientów działających między innymi w branżach: finansów i bankowości, nieruchomości, medycznej, budowlanej, deweloperskiej, technologii finansowej (fintech) i nowoczesnych technologii. Mamy doświadczenie w obsłudze prawnej skomplikowanych projektów restrukturyzacji i upadłości przedsiębiorstw. W ramach obsługi korporacyjnej zapewniamy pełne wsparcie dla przedsiębiorców krajowych jak i zagranicznych.

Fundamenty współpracy z klientem

Naszym nadrzędnym celem jest osiągnięcie efektu oczekiwanego przez klienta. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług i terminowość realizacji nawet największych zleceń. Unikamy chodzenia utartymi szlakami. Ośmielamy się iść własną drogą. Nie boimy się realizacji trudnych zadań dla najbardziej wymagających klientów.