Klienci M2A

Laser Glamour

Klient o sobie

Wraz z rozwojem cywilizacji, podniesieniem standardów i poziomu życia, u wielu ludzi pojawia się potrzeba poprawy swojego wyglądu i fizycznej atrakcyjności. Narastające intensywne tempo życia, towarzyszący stres i niezdrowa dieta to istotne czynniki mające negatywny wpływ na stan skóry i jej przydatków. Coraz więcej osób boryka się z różnymi problemami skóry, które nie stanowią jedynie defektu kosmetycznego lecz mogą być objawem poważnych schorzeń medycznych. Na przeciw oczekiwaniom pacjentów wychodzą liczne gabinety kosmetyczne oraz gabinety medycyny estetycznej wykorzystujące dostępne światowe technologie.

Gabinet Laser Glamour to:

  • Staranność i dokładność
  • Gwarancja skuteczności zabiegu
  • Bezpłatne konsultacje
  • Najwyższej klasy laser diodowy Light Sheer Duet
  • 10 lat doświadczeń
  • Konkurencyjne ceny
  • Wysoko wyszkoleni i doświadczeni specjaliści medycyny estetycznej

Oferowane przez nas zabiegi mogą skutecznie rozwiązać problem niechcianego owłosienia, trądziku, przebarwień, zmarszczek czy cellulitu. Gabinet Kosmetyczny Laser Glamour wykonuje zabiegi z pogranicza kosmetologi i medycyny estetycznej. Wysoki standard usług, wykwalifikowany personel medyczny oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta stawiają Laser Glamour na czele w rankingu najlepszych łódzkich gabinetów kosmetycznych i kosmetologicznych. Laser Glamour jest gabinetem kosmetycznym w Łodzi spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

Doświadczony zespół kosmetologów oraz zdobyta wiedza z zakresu dermatologii pozwalają na przeprowadzenie wnikliwych konsultacji, dzięki którym często można określić przyczynę, a dopiero potem zniwelować problem. W Laser Glamour skutecznie przeprowadzane są zabiegi: laserowego usuwania owłosienia, usuwania zmarszczek, usuwania przebarwień, usuwania blizn potrądzikowych. Również uzyskiwane są rewelacyjne efekty w leczeniu trądziku. Gabinet ten dysponuje najnowocześniejszym sprzętem wiodącym prym w zabiegach na cellulit. Tylko w tym łódzkim gabinecie kosmetycznym mają Państwo okazję poczuć się naprawdę wyjątkowo. W Laser Glamour najważniejsza jest uczciwość wobec pacjenta i jego dobro. Największą satysfakcję sprawia odniesiony sukces w