Klienci M2A

Kurczewska Podatki

Doradca Podatkowy w Łodzi – Kurczewska Podatki Strona główna

Krótko o zleceniu

W ramach zlecenia wykonaliśmy stosunkowo rozbudowaną witrynę, która oprócz oferty miała prezentować w ramach bloga informacje dotyczące zmieniających się przepisów podatkowych. Dodatkowo klient zażyczył sobie wykonanie sesji fotograficznej.

Doradca podatkowy o sobie

Naszym celem jest świadczenie kompleksowej obsługi księgowej, kadrowo-płacowej i prawno-podatkowej. Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie prawa podatkowego, księgowości, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych zarówno przedsiębiorcom jak i osobom fizycznym. Doradzamy w sprawach związanych z prowadzeniem biznesu i zarządzaniem majątkiem prywatnym.

Kancelaria Podatkowa Aleksandry Kurczewskiej świadczy profesjonalną pomoc prawną z zakresu prawa podatkowego i księgowości, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Starannie dobrany zespół doradców podatkowych, prawników i ekonomistów rozwiązuje problemy klientów oraz przedstawia optymalne rozwiązania prawne dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, dbając jednocześnie o zachowanie bezpieczeństwa podatkowego.

Posiadając wiedzę z zakresu prawa i księgowości oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorców, fundacji i stowarzyszeń, świadczymy usługi doradztwa podatkowego, usługi księgowe i obsługę kadrowo-płacową.

Doradca podatkowy to więcej niż księgowy. Nasz zakres usług jest znacznie szerszy, nie tylko zajmujemy się rozliczeniami podatkowymi, ale i reprezentujemy klientów w sporach przez organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

Naszym celem jest przygotowanie firm do zmieniających się regulacji podatkowych i realiów rynkowych, tak aby nasi klienci czuli się bezpiecznie. Dokładamy starań, aby każdy z nich był zadowolony z naszej współpracy.

Doradcy podatkowi w naszej Kancelarii są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone przy wykonywaniu czynności doradztwa podatkowego. Ubezpieczenie to chroni zarówno nas, jak i naszych klientów.