Klienci M2A

Klinika Implantologiczna Implamed

Strona internetowa dentysty stomatologa

Krótko o zleceniu

Klient, Klinika Implantologii Stomatologicznej Implamed, zwrócił się do nas z prośbą o gruntowną przebudowę istniejącej witryny internetowej. Nie tylko zmianie miał ulec wygląd stron, ale również teksty miały zostać rozszerzone, zmieniona, a w wielu przypadkach stworzone od nowa. Przystąpiliśmy do realizacji zlecenia z poczuciem wielkiej odpowiedzialności, bo Implamed to w Łodzi bardzo znana marka, a dr Michał Popiński do nie lada persona stomatologii – pionier nowoczesnej implantologii. Ze względu na zakres zlecenia, prace trwały aż 3 tygodnie.

Klinika Implamed o sobie

Klinika Implantologiczna Implamed w Łodzi to szczególne miejsce. Zespół specjalistów tworzą lekarze stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem, eksperci z zakresu chirurgii szczękowej, implantologii, protetyki stomatologicznej oraz ortodoncji. Zajmujemy się najtrudniejszymi przypadkami, wymagającymi zastosowania najnowocześniejszych metod leczenia i innowacyjnych technologii.

Pracujemy dla Państwa od 1978 roku

Fundamentem powstania Kliniki Implamed w Łodzi był gabinet stomatologiczny założony w 1978 roku przez Janinę Łoginoff, mamę Michała Popińskiego. Implamed świadczący usługi w obecnym zakresie zaistniał w 1997 roku w wyniku podpisania umowy z włoskim liderem implantologii natychmiastowego obciążenia, firmą Implamed srl z Cremony.

Zespół kompetentnych, doświadczonych specjalistów

Obecnie zespół Kliniki Implamed tworzą kompetentni i doświadczeni specjaliści posiadają obszerną wiedzę i praktykę ze wszystkich dziedzin stomatologii, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższy poziom leczenia przy wykorzystaniu najnowszych zdobyczy stomatologii i implantologii. Prezentujemy swoje osiągnięcia, metody terapeutyczne i wiedzę na wielu kongresach medycznych w kraju, jak i zagranicą. Lekarze pracujący w Implamed stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach i stażach w czołowych ośrodkach europejskich.

Naszą specjalnością są implanty

Zajmujemy się przede wszystkim implantami. Stosujemy wiele znanych systemów ale największym naszym osiągnięciem jest wprowadzenie z sukcesem wielkiej liczby implantów jednofazowych: tytanowych, cyrkonowych, i indywidualnych. Latami wypracowane techniki zabiegów, codzienne stosowanie systemu kalibratorów i implantów typu Bonefinder sprawiły, że stosujemy w praktyce nowoczesną i najbezpieczniejszą jednofazową implantologię. Praca w systemie implantów typu Bonefinder jest metodą najbardziej komfortową dla pacjentów, nieporównywalny z żadną z tradycyjnych technik implantacyjnych.


Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie

Państwa zdrowie jest naszym absolutnym priorytetem. O każdego pacjenta troszczymy się indywidualnie, wizyty są dostosowane i ustalane wedle Państwa możliwości czasowych oraz potrzeb. Nie stosujemy zbędnych metod terapeutycznych, zawsze szanujemy Państwa potrzeby i życzenia. Jeśli jesteś nowym Pacjentem, zostaniesz ciepło przyjęty w naszej placówce. Czekamy na Państwa kontakt w przyszłości.

Nie stosujemy zbędnych metod terapeutycznych, zawsze szanujemy Państwa potrzeby i życzenia. Jeśli jesteś nowym Pacjentem, zostaniesz ciepło przyjęty w naszej placówce. Czekamy na Państwa kontakt w przyszłości.
Nie stosujemy zbędnych metod terapeutycznych, zawsze szanujemy Państwa potrzeby i życzenia. Jeśli jesteś nowym Pacjentem, zostaniesz ciepło przyjęty w naszej placówce. Czekamy na Państwa kontakt w przyszłości.