Klienci M2A

Flota System

Opis zlecenia

Właściciel firmy Flota System, pan Piotr Wójcik, zwrócił się do nas z prośbą o stworzenie nowej witryny, z uwagi na fakt, że dotychczasowa nie realizowała jego oczekiwań. Opracowaliśmy koncepcję identyfikacji wizualnej, nazwę brandu, logo, treści używane na wszystkich stronach oraz wpisy blogowe. Oczywiście poprawiliśmy wizytówkę w Google Maps. Tak jak się spodziewaliśmy, na efekty nie trzeba było długo czekać.

Na szczególną pochwałę zasługuje systematyczne dodawanie nowych treści w formie wpisów blogowych – relacji z przeprowadzonych wdrożeń.

Klient o sobie

Flota System to firma inżynierów. Zajmujemy się projektowaniem i instalacją kompletnych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo firm i osób prywatnych.

Klientom z całej Polski dostarczamy zaawansowane systemy:

  • monitoringu pojazdów GPS,
  • ochrony i alarmów,
  • monitoringu wizyjnego (kamery) oraz
  • kontroli dostępu.

Zajmujemy się bezpieczeństwem

Specjaliści z Flota System dbają o Państwa bezpieczeństwo i efektywność Waszych firm. Zajmujemy się systemami monitorowania floty Waszych pojazdów oraz prywatnych samochodów, wiemy jak strzec Waszych domów i samochodów oraz jak zadbać, by do Waszych firm weszły tylko uprawnione osoby.

Nasze rozwiązania są efektywne kosztowe, ale przede wszystkim mają być solidne, tak by służyły Wam wiele lat.

Jeśli coś przestaje działać, tak jak powinno, natychmiast usuwamy awarię, bo przecież chodzi o Wasze bezpieczeństwo.

Rozwiązania od początku do końca

Zajmujemy się projektowaniem i instalacją kompletnych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo firm i osób prywatnych. Specjaliści z firmy Flota System zapewniają dostarczenie kompletnego rozwiązania, zaczynając od wypracowania koncepcji rozwiązania, kończąc na wsparciu podczas codziennej eksploatacji. Tylko takie podejście gwarantuje satysfakcję klienta i zadowolenie ze zrealizowanej inwestycji. Dlatego wnikliwie analizujemy potrzeby klienta, wykonujemy projekt funkcjonalny zawierający warianty różnego budżetu, a po jego zaakceptowaniu wdrażamy, szkolimy i zapewniamy wsparcie na wiele lat. Flota System tworzona jest przez ludzi szczerych, pracowitych i prostolinijnych. Nie stosujemy skomplikowanych zapisów umownych z gwiazdkami i małym drukiem. Jasno określamy to co wykonamy i ile to będzie kosztowało – bez dopłat i niespodzianek.