Klienci M2A

Adwokat E. Sławińska-Szymańska

Adwokat Sławińska-Szymańska

Opis zlecenia

Witryna zmówiona została przez znaną w Łodzi specjalistkę w sprawach przeciwko ZUS, panią adwokat Elżbietę Sławińską-Szymańską. Pani mecenas zdecydowała się na ciemniejszy charakter witryny, w eleganckim zestawieniu brązów i sepii ze złotym.

Praca nad zleceniem była dla nas czystą przyjemnością, nie tylko ze względu na konkretne oczekiwania klientki, ale również dlatego, że okazała się być przemiłą osobą.

Klient o sobie

Od 2007 roku świadczymy pomoc prawną klientom indywidualnym i firmom w sprawach dotyczących prawa cywilnego, prawa pracy – z zaangażowaniem i skutecznie. Oferujemy doświadczenie, doskonałą orientację w zmieniających się przepisach oraz nieszablonowe podejście do spraw. Zapewniamy klientom bezpieczeństwo prawne za rozsądną cenę.

Reprezentujemy klientów w sporach z ZUS, w tym w sprawie: odwołania od decyzji emerytalnych i rentowych, odmowie przyznania emerytury lub renty, odmowie zaliczenia stażu pracy, przeliczania emerytur, odmowie wypłaty świadczenia z powodu tzw. pozorności umowy o pracę.

Pomagamy klientom załatwić trudne sprawy rodzinne, w tym rozwody, separacje, alimenty, dotyczące władzy rodzicielskiej i ustalenia kontaktów z dziećmi, podziały majątku wspólnego. W prowadzonych sprawach cechuje nas empatia i skuteczność w działaniu.

Z wielkim zaangażowaniem i konsekwencją w działaniu reprezentujemy osoby fizyczne i przedsiębiorstwa w sprawach cywilnych i gospodarczych, w tym dotyczących windykacji należności, spadkowych, ochrony najemców i lokatorów.

Od wielu lat zajmujemy się tematyką prawa pracy. W naszej praktyce udzielamy porad prawnych, reprezentujemy klientów przed sądem pracy, opiniujemy regulaminy , udzielamy konsultacji w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy.