Projektowanie i budowa stron www

Pozwól nam stworzyć wizytówkę Twojej firmy w Internecie.

JAK tworzymy strony internetowe?

Posiadamy kompetencje niezbędne do stworzenia dla Twojej firmy nowoczesnych kanałów komunikacji z klientem. Do pracy podchodzimy metodycznie, zaczynając od analizy rynku i planów rozwoju przedsiębiorstwa. Gdy już wiemy, co chcemy osiągnąć, zabieramy się z pisanie tekstów, opracowanie projektu graficznego, tworzenie ilustracji, fotografowanie produktów i zespołu. Różne wersje materiałów opracowujemy dla różnych mediów – inne z przeznaczeniem na witrynę internetową, inne facebookowy fanpage, a jeszcze inne do Google Maps. Programujemy mechanizmy witryny, dbając by była łatwa w późniejszej aktualizacji. Na koniec sprawdzamy, jak naszą pracę widzą wyszukiwarki i optymalizujemy to co się da.

ANALIZUJEMY

RYNEK I KLIENTÓW DOCELOWYCH

PROJEKTUJEMY

UKŁAD, PISZEMY TEKSTY, ROBIMY ILUSTRACJE

FOTOGRAFUJEMY

WNĘTRZA, PRACOWNIKÓW i PRODUKTY

PROGRAMUJEMY

W RÓŻNYCH JĘZYKACH DBAJĄC O SZYBKOŚĆ

OPTYMALIZUJEMY

WITRYNĘ POD KĄTEM WYSZUKIWAREK

NASZE REALIZACJE

Naszymi klientami są głównie firmy prawnicze – adwokaci, radcy prawni, notariusze i doradcy podatkowi. Tworzymy też inne witryny – dla restauracji, firm budowlanych czy salonów piękności.

Zlecenia realizujemy kompleksowo, począwszy od zapoznania się z oczekiwaniami klienta i rynkiem docelowym do którego skierowana jest witryna, poprzez opracowanie koncepcji, projektu graficznego, napisanie wszystkich tekstów i optymalizację witryny SEO.

PLANY CENOWE

Ze względu na różne wymagania klientów, w zasadzie każdy projekt wymaga osobnej wyceny. Mimo tego, aby przybliżyć rozpiętość cen naszych usług, przygotowaliśmy cztery typowe plany cenowe. Podane ceny są wartościami netto.

Na start

Plan „Na start” skierowany jest do firm, które chcą zaznaczyć swoją obecność w Internecie. W ramach usługi tworzymy witrynę składającą się z jednej strony, zawierającej wszystkie potrzebna informacje, takie jak nazwę i opis firmy, zdjęcia siedziby, opis głównych produktów lub usług oraz dane kontaktowe – adres, telefon, miejsce na mapie Google oraz QR code ułatwiający wczytanie informacji adresowych przez osoby zainteresowane. Taka prosta witryna będzie świetnym startem działalności i pierwszym krok do reklamy online. Typowymi klientami są małe kancelarie prawne, restauracje, salony fryzjerskie, restauracje. Cena zawiera CMS (WordPress) i instalację mechanizmów na wskazanym serwerze. 

cena: 700 zł

Rozwój

Plan „Rozwój” stworzyliśmy dla klientów o większych potrzebach. W ramach usługi tworzymy witrynę składającą się ze strony startowej oraz 10 podstron. Od uznania klienta zależy, co się na niej znajdzie. Na strony wrzucamy otrzymane  materiały oraz zdjęcia i grafiki z dostępnych w Internecie katalogów. Całość dopasowujemy do przeglądania na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych, po czym instalujemy na wskazanym przez klienta serwerze. Załączony CMS (WordPress) umożliwia prowadzenie bloga (aktualności) oraz modyfikację treści. Witrynę łączymy ze wskazaną wizytówką na  Google Maps i profilem na Facebooku. W razie potrzeby przeprowadzamy dodatkowe prace zgodnie z cennikiem usług dodatkowych.

cena: 1600 zł

Ekspansja

Planem „Ekspansja” zainteresowani są  klienci, którzy posiadają już witrynę, ale chcieliby zaistnieć w Internecie na poważnie, pełniej wykorzystując jego możliwości reklamowe. W ramach usługi tworzymy witrynę składającą się ze strony startowej oraz 20 podstron. Otrzymane od klienta teksty modyfikujemy pod kątem wysokiej pozycji na liście wyszukiwań Google (SEO). Teksty na czterech wybranych podstronach powiększamy do objętości 4000 znaków z myślą o SEO. Dokładamy zdjęcia i grafiki z dostępnych w Internecie katalogów oraz organizujemy mini sesję zdjęciową obejmującą do 10 obiektów. Witrynę dopasowujemy do przeglądania na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych i instalujemy na wskazanym serwerze. Załączony CMS (WordPress) umożliwia prowadzenie bloga (aktualności) oraz modyfikację treści. Witrynę łączymy ze stworzoną w razie potrzeby wizytówką w Google Maps i profilem na Facebooku. W razie potrzeby przeprowadzamy dodatkowe prace zgodnie z cennikiem usług dodatkowych.

cena: 2500 zł

Dominacja

Plan „Dominacja” przeznaczony jest dla klientów chcących podkreślić swoją mocną pozycję rynkową, w pełni wykorzystując możliwości reklamowe Internetu. W ramach usługi tworzymy witrynę składającą się ze strony startowej oraz 40 podstron. Otrzymane od klienta teksty modyfikujemy pod kątem wysokiej pozycji na liście wyszukiwań Google (SEO). Teksty na ośmiu wybranych podstronach powiększamy do objętości 4000 znaków z myślą o SEO. Dokładamy zdjęcia i grafiki z dostępnych w Internecie katalogów oraz organizujemy mini sesję zdjęciową obejmującą do fotografowanych 20 obiektów. Witrynę dopasowujemy do przeglądania na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych i instalujemy na serwerze. Załączony CMS (WordPress) umożliwia prowadzenie bloga (aktualności) oraz modyfikację treści. Witrynę łączymy ze stworzoną w razie potrzeby wizytówką w Google Maps i profilem na Facebooku. W razie potrzeby przeprowadzamy dodatkowe prace zgodnie z cennikiem usług dodatkowych.

cena: 4800 zł