Budowa stron internetowych

Pokażemy Cię w Internecie od najlepszej strony

JAK tworzymy strony internetowe?

Posiadamy kompetencje niezbędne do stworzenia dla Twojej firmy nowoczesnego kanału komunikacji z klientem. Do pracy podchodzimy metodycznie, zaczynając od analizy rynku i planów rozwoju przedsiębiorstwa. Gdy już wiemy, co chcemy osiągnąć, zabieramy się za pisanie tekstów, opracowanie projektu graficznego, tworzenie ilustracji, fotografowanie produktów i zespołu. Różne wersje materiałów opracowujemy dla różnych mediów – inne z przeznaczeniem na witrynę internetową, inne facebookowy fanpage, a jeszcze inne do Google Maps. Programujemy mechanizmy witryny, dbając by była łatwa w późniejszej aktualizacji. Na koniec sprawdzamy, jak naszą pracę widzą wyszukiwarki i optymalizujemy to co się da.

ANALIZUJEMY

RYNEK I KLIENTÓW DOCELOWYCH

PROJEKTUJEMY

UKŁAD, PISZEMY TEKSTY, ROBIMY ILUSTRACJE

FOTOGRAFUJEMY

WNĘTRZA, PRACOWNIKÓW i PRODUKTY

PROGRAMUJEMY

W RÓŻNYCH JĘZYKACH DBAJĄC O SZYBKOŚĆ

OPTYMALIZUJEMY

WITRYNĘ POD KĄTEM WYSZUKIWAREK

NASZE REALIZACJE

Naszymi klientami są głównie firmy prawnicze – adwokaci, radcy prawni, notariusze i doradcy podatkowi. Tworzymy też inne witryny – dla restauracji, firm budowlanych czy salonów piękności.

Zlecenia realizujemy kompleksowo, począwszy od zapoznania się z oczekiwaniami klienta i rynkiem docelowym do którego skierowana jest witryna, poprzez opracowanie koncepcji, projektu graficznego, napisanie wszystkich tekstów i optymalizację witryny SEO.

PLANY CENOWE

Ze względu na różne wymagania klientów, w zasadzie każdy projekt wymaga osobnej wyceny. Mimo tego, aby przybliżyć rozpiętość cen naszych usług, przygotowaliśmy cztery typowe plany cenowe. Podane ceny są wartościami netto.

Na start

Plan „Rozwój” stworzyliśmy dla klientów, którzy chcą stworzyć internetowy kanał komunikacji z klientami, ale z różnym względów chcą ograniczyć wydatki. Dla nich mamy propozycję „Na start” – sensowne minimum. W ramach usługi tworzymy witrynę składającą się ze strony startowej oraz 10 podstron. Od uznania klienta zależy, co się na niej znajdzie. W razie potrzeby piszemy krótkie teksty. Na strony wrzucamy otrzymane  materiały oraz zdjęcia i grafiki z dostępnych w Internecie katalogów. Całość dopasowujemy do przeglądania na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych, po czym instalujemy na wskazanym przez klienta serwerze. Załączony CMS (WordPress) umożliwia prowadzenie bloga (aktualności) oraz modyfikację treści. Witrynę łączymy ze wskazaną wizytówką na  Google Maps. W razie potrzeby przeprowadzamy dodatkowe prace zgodnie z cennikiem usług dodatkowych.

cena: 2000 zł

Ekspansja

Planem „Ekspansja” adresowany jest  do klientów, którzy chcieliby zaistnieć w Internecie na poważnie, pełniej wykorzystując jego możliwości reklamowe. W ramach usługi tworzymy witrynę składającą się ze strony startowej oraz 20 podstron. Sami piszemy teksty lub korzystamy z materiałów powierzonych. Do wszystkich stron dokładamy zdjęcia i grafiki z dostępnych w Internecie katalogów. Witrynę dopasowujemy do przeglądania na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych i instalujemy na wskazanym serwerze. Załączony CMS (WordPress) umożliwia prowadzenie bloga (aktualności) oraz modyfikację treści. Witrynę łączymy ze stworzoną w razie potrzeby wizytówką w Google Maps i profilem na Facebooku. W razie potrzeby przeprowadzamy dodatkowe prace zgodnie z cennikiem usług dodatkowych. Opcjonalnie, w ramach osobnego rozliczenia organizujemy mini sesję zdjęciową. 

cena: 3000 zł

Dominacja

Plan „Dominacja” przeznaczony jest dla klientów chcących podkreślić swoją mocną pozycję rynkową, w pełni wykorzystując możliwości reklamowe Internetu. W ramach usługi tworzymy witrynę składającą się ze strony startowej oraz 40 podstron. Osiem ze wskazanych stron rozbudowujemy pod kątem SEO. Takie strony są dłuższe, mają objętość 4000-6000 znaków, zawierają spis treści, śródtytuły i sekcje. Reszta stron jest krótsza, mają charakter informacyjny. Otrzymane od klienta teksty modyfikujemy pod kątem wysokiej pozycji na liście wyszukiwań Google (SEO). Dokładamy zdjęcia i grafiki z dostępnych w Internecie katalogów. Witrynę dopasowujemy do przeglądania na telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych i instalujemy na serwerze. Załączony CMS (WordPress) umożliwia prowadzenie bloga (aktualności) oraz modyfikację treści. Witrynę łączymy ze stworzoną w razie potrzeby wizytówką w Google Maps i profilem na Facebooku. W razie potrzeby przeprowadzamy dodatkowe prace zgodnie z cennikiem usług dodatkowych.

cena: 6000 zł